Facebook Pixel Code

Blog

img

Wrzesień - 25 - 2021 | Anna Nowakiewicz

Wprowadzenie psa do domu, w którym jest inne zwierzę

Jeśli w twoim domu mieszka już pies, pamiętaj, aby przed decyzją o przygarnięciu kolejnego zwierzaka sprawdzić wzajemne relacje czworonogów. Zapoznaj psy ze sobą, zaczynając od spotkania na neutralnym dla obu psów terenie, trzymając psy na luźnej smyczy.

Wrzesień - 25 - 2021 | Anna Nowakiewicz

Jak wybrać idealne legowisko dla Twojego Pupila?

Zanim zaczniemy zastanawiać się nad tym, jakie posłanie powinniśmy zapewnić swojemu przyjacielowi musimy uświadomić sobie, że każdy pies jest inny i ich preferencje oraz potrzeby również znacznie się od siebie różnią.

Wrzesień - 25 - 2021 | Anna Nowakiewicz

Rozpoznawanie bólu u psa

Ból to nieprzyjemne doznanie zmysłowe i emocjonalne. Ból zawsze powoduje cierpienie i dlatego należy go eliminować i ograniczać. Pierwszym krokiem w walce z bólem jest umiejętność zauważania jego objawów.

Wrzesień - 25 - 2021 | Anna Nowakiewicz

Psie całusy oznaką uległości, NIE czułości. Czyli jak poprawnie zrozumieć naszego przyjaciela


Żyjesz ze swoim psem wiele lat myśląc, że znacie się na wylot? Jeśli po przeczytaniu naszego artykułu wciąż będziesz  tego zdania, to oznacza, że Tworzycie naprawdę zgrany, pełen harmonii duet. My - ludzie często nie rozumiemy potrzeb i sygnałów wysyłanych przez naszych czworonogów. Błędna interpretacja często prowadzi do frustracji, a co za tym idzie niepożądanych zachowań, które po wielu latach utrwalania ciężko będzie skorygować. Zacznij od dziś rozumieć swoje zwierzę. Zacznij od naszego artykułu! :)

Wrzesień - 19 - 2021 | Adam Nowakiewicz

PSIA KOMUNIKACJA - czyli jak interpretować poszczególne postawy naszego przyjaciela.

Wielu z nas pomimo wspólnych lat spędzonych ze swoim przyjacielem wciąż nie do końca wie jak interpretować poszczególne jego postawy i zachowania. Często błędnie odbieramy wysyłane przez czworonoga sygnały, przez co tracimy na wypracowanej przez nas relacji. Na co zatem powinniśmy być wyczuleni, co „mówi nam” nasz pies? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie poniżej!