Facebook Pixel Code

O nas

Poznaj naszą historię. 

Design, moda i pasja do czworonogów to rzeczy, które od zawsze nas inspirowały i które przyczyniły się do powstania marki Oh Charlie. Tworząc luksusowe produkty dla psów i kotów nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań stylistycznych, badamy najnowsze trendy w świecie mody i designu, stawiamy na najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych pociech. Od ekskluzywnych legowisk i budek po szykowne szelki i muchy, dbamy o to by nasze produkty były ozdobą nie tylko Waszych pupili ale i domów. 

 

W produkcji stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość. Wszystkie wyroby wychodzące z pracowni Oh Charlie to produkty szyte ręcznie pod ścisłym i bezpośrednim nadzorem projektantki. Dzięki temu śmiało możemy zapewnić, że dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. Używane przez nas materiały to starannie wyselekcjonowane tkaniny pochodzące z Polski i Włoch, cechujące się nie tylko pięknym wyglądem ale i dużą wytrzymałością. Produktom Oh Charlie nie są straszne kły i pazury, będą długo cieszyć oko i zapewniać najwyższy komfort Waszym pociechom.

dogs
dog

Poznajcie Annę, założycielkę, projektantkę, duszę i serce firmy, które nieustannie pompuje pozytywną energię w cały zespół: “Pamiętam gdy nasza firma stawiała pierwsze kroki, wspólnie z mężem zaczynaliśmy od kilku maszyn do szycia, które stały w salonie naszego mieszkania. Mieliśmy pomysł, ambicje i wielkie marzenia by zawojować świat. Upłynęło kilka lat a nasze produkty można spotkać w całej Europie a także w Azji. Mamy świetny, zgrany zespół i dopiero się rozkręcamy. Na szczęście już dawno wyprowadziliśmy się z domowego salonu :))”. 

Oh Charlie nieustannie zdobywa serca nowych klientów na całym świecie: “Nasi klienci doceniają jakość, projekt i komfort jaki zapewniają nasze produkty ich ukochanym pupilom. Wracają do nas bo wiedzą, że ich słuchamy i chcemy się rozwijać dla nich. Naszym priorytetem zawsze był i będzie klient, ten dwu i czworonożny” mówi Adam, współzałożyciel firmy, a prywatnie mąż Anny.  

 

Jako firma stawiająca na jakość pragniemy być blisko naszych Klientów i doceniamy to, że dzielicie się z nami swoimi opiniami i doświadczeniem. To dzięki Wam możemy się rozwijać i udoskonalać nasze projekty. Jeśli więc chciałbyś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat produktów Oh Charlie, skontaktuj się z nami! 

dogs
dog
dog

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą najnowszą kolekcją!

Zobacz